چهار چرخ
4-wheel.tk

آدرس ساده و كوتاه چهارچرخ

تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری ششم www.pichak.net كلیك كنید

  http://4-wheel.tk

تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری ششم www.pichak.net كلیك كنید


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

1390/07/28 :: نویسنده :
1390/07/27 :: نویسنده :
1390/07/23 :: نویسنده :
این روزها تب جدیدی وارد ایران شده به نام ماساژ درمانی! تبی که مشتری‌های خاص خودش را دارد و مراکز ارائه کننده آن هم همگی معتقدند که از شیوه های اصل تایلندی استفاده می‌کنند.

بنا بر گزارش برنا، این مراکز همگی به حرفه‌ای بودن خود اذعان داشته و برای یک ساعت خدمات هزینه‌ای بالغ بر 20 تا 120 هزار تومان برای یک جلسه دریافت می‌کنند.

طول درمان بستگی به نوع بیماری دارد
منشی شرکتی درباره ماساژهای درمانی به خبرنگار برنا می‌گوید: ماساژهای درمانی زیر نظر پزشک انجام می‌شود و طول درمان بستگی به نوع بیماری فرد دارد؛اما معمولا باید هفته‌ای یک جلسه مراجعه کنید و بعد از آن هر 2 هفته تا سه هفته یک بار. کارهای درمانی توسط ماساژورهای مرد انجام می‌شود و معمولا بیست دقیقه تا نیم ساعت طول می‌کشد و بدون هیچ موادی و از روی لباس انجام می‌گیرد.

این مراکز گاهی حتی ماساژهای خاص را هم ارائه می کنند. از ماساژ با شکلات و سنگ داغ گرفته تا شیرو عسل و کرم اسکراب که قیمت‌شان بین 20 تا 120 هزار تومان برای یک ساعت است.

ماساژ به شیوه کاملا تایلندی
مهم نیست که چه مرکزی خدمات ماساژ را ارائه کند مهم این که حتما تایلندی باشد. ماساژ تایلندی در واقع به "یوگا برای افراد تنبل" تشبیه شده که در آن تمام عضلات بدن کشیده و مفاصل نیز باز و بسته می‌شوند مسوول یکی از این مراکز درباره این نوع ماساژ توضیح می دهد:هزینه ماساژ کل بدن 50 هزار تومان است که یک ساعت طول می‌کشد. البته ماساژ صورت، هزینه متفاوتی دارد. چون پنج مرحله است و 90 دقیقه طول می‌کشد و هزینه آن هم 55 هزار تومان است.

با 6 جلسه ماساژور شوید

برخی از مراکز نیز در کنار ارائه خدمات ماساژ، جلسات آموزشی هم دارند که به صورت عملی برگزار می شود و صد تا صدو هفتاد هزار تومان هزینه دارند.مرد جوانی که مربی یکی از این مراکز است معتقد است که با گذراندن 6 جلسه آموزشی می توان تمام فنون مربوط به ماساژ را فرا گرفت.البته سی دی‌های آموزش ماساژ نیز با زیر نویس فارسی! وجود دارند که بین 2 تا 5 هزارتومان قیمت دارند و در بیشتر فروشگاه‌های اینترنتی یافت می‌شوند.

با ماساژدرمانی لاغر شوید اما تضمین نمی‌کنیم
تب لاغری آن‌قدر در بین افراد شیوع پیدا کرده که برخی حاضرند برای لاغر شدن دست به هر کاری بزنند. از انواع قرص‌ها و عمل‌های لاغری گرفته تا انواع جدیدتر آن که لاغری با استفاده از ماساژدرمانی است.

مسوول یکی از این مراکز به خبرنگار برنا توضیح می‌دهد: البته این ماساژ با دستگاه انجام می‌شود و معمولا در کمتر از ده جلسه جواب نمی‌دهد. "اگر خیلی عجله دارید ماساژ درمانی نتیجه نمی دهد و بهتر است از لیزر استفاده کنید" این را سام‌نژاد مدیر یکی از موسسات می‌گوید و ادامه می‌دهد: حداقل ده جلسه باید برای ماساژدرمانی مراجعه کنید که نرخ هر جلسه سی هزار تومان است. اما معمولا برگشت پذیر است و بهتر از لیزر برای اطمینان بیشتر استفاده شود. هزینه آن 1.5میلیون تومان به بالا است اما درمان قطعی چاقی است و هیچ عارضه‌ای هم ندارد!

ادعای درمان از طریق ماساژ خلاف قانون است

در حالی که موسسات بر روی ماساژ به عنوان درمان بیماری ها تاکید دارند، سیدسجاد رضوی رییس مركز نظارت بر درمان و اعتباربخشی بیمارستان‌ها در این زمینه می‌گوید: هرگونه انتشار آگهی‌های تبلیغاتی كه مداخله درمانی از طریق ماساژ را نشان دهد و ادعای هر موسسه‌ای در این زمینه خلاف قانون بوده و مورد تایید مركز نظارت بر درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی نیست. این موسسات هیچ‌گونه مجوزی از وزارت بهداشت و درمان ندارند و مراتب تخلفات آنان به سازمان نظام پزشكی نیز اعلام شده است.

رییس مركز نظارت بر درمان و اعتباربخشی بیمارستان‌ها افزود: ماساژ برای كمک به تسكین بیمار و آرامش بخشی او خوب است ولی ادعای درمان سیاتیک، كمر درد، آرتروز و مواردی از این قبیل با كمک ماساژ به هیچ وجه پایه و مبنای علمی ندارد و مورد تایید نیستنوع مطلب : پزشكی، جالب، فناوری واطلاعات، بدون شرح..، ورزشی، ركورد، 
برچسب ها : درمانی، ماساژ، ماساژ درمانی، شهر، قلابی، ارزان قیمت، در شهر، ماساژر قلابی موجود در شهر، چهارچرخ،
لینک های مرتبط :

1390/07/23 :: نویسنده :
1390/07/22 :: نویسنده :

*به سلامتی کسی که وقتی بردم گفت :
اون رفیــــــــــــــــــــــــق منه .......
وقتی باختم گفت : من رفیـــــــــــــــــــــــــــقتم ......

*به سلامتی دریاچه اورمیه...
نه بخاطر اینكه مظلومه فقط به خاطر اینكه هیچ وقتی اجازه نداد كسی توش غرق بشه...

*به سلامتی لرزش دست های پیر پدر

*به سلامتی‌ اون بچه‌ای که شیمی‌ درمانی کرده همه? موهاش ریخته،

باباش میگه قربونت برم از همه اونا تو خوشتیپ تری ....

*به سلامتیه همه اونایی که خطشون اعتباریه ولی معرفتشون دایمیه!

*کمپوت باز کردیم بخوریم ، به مامانم میگم : مامان فکرکنم مزش عوض شده ...میگه : آره
میگم : بریزمش دور ؟
میگه : نه بزار تو یخچال بابات میاد میخوره !!!!به سلامتی همه باباها....

*به سلامتی اونایی که به پدر و مادرشون احترام میذارن و میدونن تو خونه ای که
بزرگترها کوچک شوند؛ کوچکترها هرگز بزرگ نمیشوند .

*به سلامتی همه باباهایی که رمز تموم کارتهای بانکیشون شماره شناسنامشونه...

*به سلامتی مادر که بخاطر ماهیكلش به هم خورد.

*به سلامتی کسی که دید تو تاکسی بغلیش پول نداره
به راننده گفت :پول خورد ندارم واسه همه رو حساب کن....!

* به سلامتی بیل!
که هرچه ‌قدر بره تو خاک، بازم برّاق‌تر می‌شه.

* به سلامتی اونی که بی کسه ولی ناکس نیست

* به سلامتی اونی که باخت تا رفیقش برنده باشه

* به سلامتی آسمون که با اون همه ستاره اش یه ذره ادعا نداره

*به سلامتی‌ اون پسری که وقتی‌ تو خیابون نگاهش به یه دختر ناز و خوشگل میفته بازم سرشو میندازه پایین و زیر لب میگه: اگه آخرشم باشی‌... انگشت کوچیکهٔ عشقمم نیستی

* به سلامتی اونایی که
چه عشقشون پیششون باشه چه نباشه چشمشون مثل فانوس دریایی نمی چرخه...
* به سلامتی اونایی که تو اوج سختی ها و مشکلات به جای اینکه ترکمون کنن درکمون میکنن...

* به سلامتی مداد پاک کن
که به خاطر اشتباه دیگران خودشو کوچیک میکنه...

* به سلامتی اون دلی که هزار بار شکست
ولی هنوزم شکستن بلد نیست...
* به سلامتی مادر...
که وقتی غذا سر سفره کم بیاد اولین کسی که از اون غذا دوس نداره مادره...
* سلامتی حلقه های زنجیر که زیر برفو بارون میمونن زنگ میزنن ولی باز هم دیگرو ول نمیکنن
* گل آفتابگردان را گفتند: چراشبها سرت را پایین می اندازی؟ گفت :ستاره چشمک میزند، نمیخواهم به خورشید خیانت کنم..........

نوع مطلب : جالب، سوتی، بدون شرح..، سیاسی، ورزشی، فناوری واطلاعات، 
برچسب ها : سلامتی، به سلامتی، کسی، که، به سلامتی کسی که، چهارچرخ،
لینک های مرتبط :

1390/07/22 :: نویسنده :
 

تلخترین اتفاقی که برای یک وبلاگنویس ممکن است پیش بیاید شاید همان هک شدن وبلاگ و خارج شدن مدیریت وبلاگ از دست او باشد ، حال ما باید چه کنیم تا هک نشویم؟

توصیه هایی ارائه شده که  رعایت آنها می تواند خطر هک شدن شما را تا صدها برابر کمتر کند .

۱- اغلب دوستانی از کلمه عبور ساده استفاده می کنند مثلا دوستی برای رمز عبورش از سال تولدش(۱۳۵۹) استفاده کرده بود یا رمز عبور دوست دیگری به صورت ۹۹۹۹ بود و دوست دیگری دوبار نام کاربری خود را انتخاب کرده بود که همانطور میبینید حدس زدن اینگونه رمزها برای کسانی که در صدد فرصت طلبی هستند زیاد هم دشوار نیست بنا براین توصیه می شود که از انتخاب رمزهای ساده جدا بپرهیزید و حتما از یک رمز با ترکیب عدد و حرف و سیمبل(symbol) استفاده کنید زیرا اغلب کاربران از فراموش کردن رمزشان می ترسند در حالی که هک شدن وبلاگ بسیار ترستناکتر است و در ضمن برای فراموش کردن میتوان به راحتی راهی پیدا کرد ولی برای هک شدن نه. (مثلا می توانید درخواست دهید تا رمز به ایمیل خصوصی شما ارسال شود) مثلا این رمز نمونه از امنیت بالایی برخوردار است. مثال: #۹]۲h3&7pzn
 حال اگر ایمیل خصوصی شما هک شود چه ؟ هک شدن ایمیل خصوصی تقریبا مساوی با هک شدن وبلاگ هم هست پس به شدت مواظب ایمیل خصوصی خود باشید و هیچگاه از آن جز برای کارهای بسیار خصوصی استفاده نکنید مثلا هیچگاه از آی دی خود در مسنجرها و خصوصا یاهو مسنجر استفاده نکنید زیرا حتما خودتان هم میدانید که هک شدن در مسنجری مانند یاهومسنجر چقدر راحت اتفاق می افتد.

۲- مهمترین راه هک کردن یک ویلاگ این است که یک نرم افزار جاسوسی به سیستم کاربر راه یابد و همه اطلاعات محرمانه مانند رمزعبورها را جمع آوری کرده (بصورت خودکار) و سپس در هنگام اتصال به اینترنت بدون آنکه هرگز قربانی به چیزی مشکوک شود رمزعبورها را به ایمیل هکر ارسال کند پس همیشه یکی از آنتی ویروسهای معتبر دنیا را بر روی سیستم خود داشته باشید و در این رابطه بروز بودن آنتی ویروس شما از نوع آن مهمتر است . این آنتی ویروسها معمولا در خود یک فایروال هم دارند که مانع از نصب برنامه بدون اجازه ی شما حتی برنامه های مفید میشوند و قبل از آنکه شما بخواهید برنامه ای را آگاهانه یا غیرآگاهانه نصب کنید به شما اخطار خواهد داد که برنامه ای با فلان اسم قصد نصب شدن دارد پس همیشه مواظب پیامهایی که از طرف آنتی ویروس شما صادر می شود باشید و بدون اطلاع آنها را تایید نکنید شما اگرحتی کمی با زبان انگلیسی آشنا باشید می توانید معنی پیامها را درک کنید .

۳- اگر از کامپیوترهای عمومی (کافی نت ها یا کامپیوتر دانشگاه و اداره) استفاده می کنید از پاک بودن آنها از هرگونه ویروس ، تروجان و برنامه ی جاسوسی اطمینان حاصل کنید و در صورتی که مطمئن نیستید از آن برای وارد شدن به مدیریت وبلاگتان استفاده نکنید . و در ضمن مواظب باشید که به سوالاتی که از شما برای بخاطر آوردنتان در یک سیستم کامپیوتری مشخص می شود پاسخ منفی بدهید (مثلا اگر برای اولین بار از یک سیستم کامپیوتری وارد بلاگفا شوید از شما سوال می شود که آیا می خواهید این کامپیوتر نام کاربری و پسورد شما را بخاطر بیاورد) و همچنین مراقب باشید که گزینه ی بخاطر سپاری شما که معمولا در کنار قسمت ورود هر سایت قرار دارد تیک نخورده باشد (مثلا یاهو مسنجر) . در ضمن آخرین رمزی که در بسیاری سایت ها وارد می کنید در ریجستری ویندوز باقی می ماند و بسادگی قابل دسترسی است برای جلوگیری از سواستفاده از این را در هنگام ترک کامپیوتر یکبار نام و رمز خود را اشتباه وارد کنید و تا به شما اخطار اشتباه بودن داده شود به این ترتیب رمزی که در ریجستری ویندوز باقی می ماند یک رمز اشتباه است.

۴- همیشه هنگام وبگردی مراقب صفحه هایی که به آنها وارد می شوید باشید و روی هر لینکی کلیک نکنید و هنگام چت با دوستان اگر دوستتان برایتان لینکی فرستاد حتما از او بپرسید که او چنین لینکی فرستاده زیرا ویروسهایی هستند که با هک کردن دوستتان بدون اینکه خود دوست شما بداند خود را جای دوستتان جا می زنند و به این ترتیب به صورت درختی و براحتی گسترش میابند زیرا شما نمی دانید که این لینک را واقعا دوستتان نفرستاده و ممکن است ویروسی وحشتناک در پشت لینک مخفی شده باشد.

۵- هیچگاه به فردی که رمز عبور شما را از هر طریقی و با هر عنوانی درخواست می کند اعتماد نکنید و سعی کنید فاصله ی زمانی بین تغییر رمز خود را بسیار کوتاه کنید مثلا هر هفته یا حداقل هر ماه از یک رمز عبور استفاده کنید . البته بیشتر افراد سواستفاده گر از طریق ارسال ایمیل سعی می کنند رمز عبور شما را بدست آورند پس باز هم تاکید میکنم به ایمیلهایتان حساس باشید و در هیچ صورت ایمیلهایی که با خود فایل ضمیمه دارند را اگر از طرف افراد ناشناس است یا از طرف کسی است که به او اعتماد کامل ندارید باز نکنید حتی ممکن است که دوستان شما هم بخواهند برای شوخی کردن با شما وبلاگتان را هک کرد و مدتی به قول خودشان شما را اذیت کنند پس مراقب باشید.

نوع مطلب : جالب، فناوری واطلاعات، بدون شرح..، 
برچسب ها : امنیت، وبلاگ، تلخ ترین روز زندگی، آن روز است، که وبلاگ هک شود، امنیت در وبلاگ نویسی، چهارچرخ،
لینک های مرتبط :

1390/07/22 :: نویسنده :

 

در زمان های قدیم هنگامی که هندو ها با کشور های عربی مراوده تجاری داشتند برای نوشیدن چای به همراه خود پیاله هایی را به این کشور ها خصوصا عراق و شام قدیم آوردند که در آن کشور ها به بیاله معروف شد. پس از آن اروپاییانی که برای تجارت به کشورهای عربی سفر می کردند چون در کشورشان از فنجان برای نوشیدن چای یا قهوه استفاده می کردند هنگام بازگشت به کشورشان این پیاله ها را به عنوان یادگاری می بردند و آن را
East Tea Can
می نامیدند یعنی یک ظرف چای شرقی. به تدریج این کلمه به کشور های شرقی بازگشت و در آنجا متداول شد.

نوع مطلب : جالب، بدون شرح..، تاریخی، ركورد، 
برچسب ها : استکان، آسیا، چگونه، به وجود آمدن استکان، east، tae، can، 4-wheel، چهارچرخ،
لینک های مرتبط :

1390/07/21 :: نویسنده :
قبلآ فقط صرافی‌ها و طلا فروشی‌ها دوربین مداربسته داشتند،
حالا نونوایی‌ها و پمپ بنزین‌ها و تزریقاتی‌ها هم مداربسته دارن.         
فقط در ایران این اتفاق می افته!!!
همه جای دنیا تبعید می‌کنن تو ایران ممنوع الخروج !!        
 فقط در ایران این اتفاق می افته!!!
دزدگیر ماشینمو دزدیدن!         
فقط در ایران این اتفاق می افته!!!
از 499 هزار تماس تلفنی با پلیس 110 در استان لرستان، 243 هزار تماسش سرکاری بوده!
فقط در ایران این اتفاق می افته!!!
تو سوئد انفجار میشه 1 نفر می‌میره ده روز در صدر اخبار جهانه، 40 نفر استعفا میدن، 40 نفر بر کنار میشن، 40
 نفر از مردم عذرخواهی می‌کنن. اما تو چابهار 40 نفر تو انفجار کشته می‌شن آخرین خبر اخبار می‌گن،
نه یه نفر استعفا میده، نه یه نفر بر کنار می‌شه، نه یه نفر عذر می‌خواد...         
فقط در ایران این اتفاق می افته!!!
دو روز مونده به عاشورا، همه می‏رن باشگاه بدنسازی، پرس سینه می‏زنن!         
فقط در ایران این اتفاق می افته!!!
اون‌قدر مردم ما نجیبن که تو مساجد واسه اینکه پابرهنه برنگردی نایلون آماده گذاشتن میدن دستت!        
 فقط در ایران این اتفاق می افته!!!
یارو تی‌شرت Playboy پوشیده و پشت میکروفون هیئت داره مداحی می‌کنه         
فقط در ایران این اتفاق می افته!!!
تو باشگاه بدنسازی با نوحه ورزش می‌کنن.         
فقط در ایران این اتفاق می افته!!!
جنگل گلستان داره تو آتیش می‌سوزه، اون ‌وقت بین آزادی تا یافت آباد رو آب‌ پاشی می‌کنن!        
 فقط در ایران این اتفاق می افته!!!
طرف سر هیچ‌کدوم از کلاس‌های دانشگاه نمیره اما هر ترم سر کلاس تنظیم خانواده بدون غیبت حاضر می‌شه!         فقط در ایران این اتفاق می افته!!!
  آتش‌سوزی جنگل گلستان رو نمی‌تونن مهار کنن، اون‌وقت پز میدادن ما لکه نفتی خلیج مکزیک رو پاک می‌کنیم.         فقط در ایران این اتفاق می افته!!!
چندتا دزد مجسمه رو نمی‌تون پیدا کنن اون‌وقت می‌گن ما ردپای موساد رو تو ترورها پیدا کردیم.         
فقط در ایران این اتفاق می افته!!!
تور هشت روزه مالزی ویژه ایام محرم!         
فقط در ایران این اتفاق می افته!!!
سی‌دی آموزش معافیت از سربازی!         
فقط در ایران این اتفاق می افته!!!
یارو تو خیابون یه طرفه خلاف می‌آد بعد راهنما می‌زنه!         
فقط در ایران این اتفاق می افته!!!
دو تا تی‌شرت خریدم یکی Small یکی XXL، جفتشم اندازمه.         
فقط در ایران این اتفاق می افته!!!
بنزین گرون میشه، ماشین هم گرون میشه، خریدار هم بیشتر میشه!         
فقط در ایران این اتفاق می افته!!!
نوع مطلب : جالب، سوتی، ركورد، تاریخی، بدون شرح..، 
برچسب ها : ایران، اتفاق، ایرانی، جهان، این، اتفاقها، در، فقط فقط، فقط، ایران رخ می دهند،
لینک های مرتبط :

1390/07/21 :: نویسنده :


یک پزشک متخصص بیماری های داخلی با بیان این که پوکی استخوان در سنین بالا شایع تر است، گفت: مصرف نوشابه های گازدار روند پوکی استخوان را سریع تر می کند....

دکتر علی پور اکبر درخصوص عوامل موثر در بروز پوکی استخوان گفت: مصرف ناکافی کلسیم یا مواد تغذیه ای به ویژه ویتامین D ، داشتن بیماری های مزمن، بی تحرکی، مصرف برخی از داروها و سیگار و کمبود هورمون استروژن در زنان که پس از 50 سالگی و با توقف عملکرد تخمدان رخ می دهد از عوامل موثر در بروز پوکی استخوان به شمار می رود.

وی تصریح کرد: زنان بیش از مردان در معرض خطر پوکی استخوان قرار دارند بنابراین بهتر است با دوری کردن از عوامل پرخطر، مصرف کلسیم، ویتامین D با تجویز پزشک و استفاده از نور آفتاب از بروز زودرس پوکی استخوان پیشگیری کنند.

وی با بیان این که تابیدن نور آفتاب به بدن از پشت شیشه نمی تواند باعث ویتامین D شود، عنوان کرد: زمان کافی آفتاب گیری برای هر فرد با توجه به سن و جثه متفاوت است،اما به طور متوسط حدود 20 دقیقه در معرض نور آفتاب بودن حداقل 3 بار در هفته به نحوی که باعث سوختگی پوست نشود، لازم و ضروری است.

وی عوامل موثر در پیشگیری از پوکی استخوان را ترویج فرهنگ مصرف لبنیات از سنین کودکی، ورزش مداوم و منظم، جلوگیری از زندگی ماشینی و بی تحرکی، کاهش وزن، ترک سیگار و تشخیص و درمان بیماری های طبی دانست.

وی با بیان این که زمان نیاز به سنجش تراکم استخوان توسط پزشک تعیین می شود، خاطر نشان کرد: به طور معمول زمان سنجش تراکم استخوان توسط پزشک تعیین می شود اما تمام زنان بالای 50 سال با زنانی که در سنین پایین تر یائسه شده اند و فاکتور های خطر رادارند باید مورد سنجش تراکم استخوان قرار گیرند.

دکتر پوراکبر به تایید رابطه مستقیم مصرف نوشابه هاو پوکی استخوان اشاره کرد و گفت: مصرف مزمن نوشابه های گازدار باعث تسریع روند پوکی استخوان می شود.

وی افزود: مصرف فرآورده های لبنی به دلیل داشتن کلسیم و ویتامین D خوب و مناسب است اما نمی توان فقط به مصرف آن ها برای تامین نیازهای بدن اکتفا کرد، به ویژه در سنین بالا که به علت مشکلات گوارشی و کاهش جذب مواد مصرفی از مکمل های کلسیم و ویتامین D استفاده می شود.

گفتنی است: به کاهش استحکام استخوان که خطر شکستگی را افزایش می دهد استئوپروز یا پوکی استخوان اطلاق می شود.نوع مطلب : جالب، پزشكی، آشپزی، تاریخی، ورزشی، بدون شرح..، 
برچسب ها : پوكی، استخوان، سلامت، گازدار، نوشابه، نوشابه گازدار، روند پوكی، در، جهان،
لینک های مرتبط :

1390/07/21 :: نویسنده :


( کل صفحات : 4 )    1   2   3   4   
درباره وبلاگ


چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید

مدیر وبلاگ :
نویسندگان
نظرسنجی
عشق یعنی چه ؟؟؟آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 552
  • بازدید امروز :1074
  • بازدید دیروز : 465
  • بازدید این ماه : 941
  • بازدید ماه قبل : 54454
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات